Biuro zawodów | Garmin Fishing Series

Biuro zawodów

  1. Biuro zawodów będzie mieściło się nad Jeziorem Dadaj na terenie Hotelu Star- Dadaj Resort&SPA i będzie czynne w pierwszym dniu imprezy tj. 24.05.2018 r. w godzinach 08.00 – 10.00.
  2. W biurze zawodów, zawodnik ma obowiązek przedstawić dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość oraz podpisaną kartę zawodnika wraz z oświadczeniem o stanie zdrowia i dobrowolnym udziale w zawodach i na własną odpowiedzialność. Dodatkowo osoby, które w dniu zawodów nie mają ukończonych 18 lat mają obowiązek przedłożyć w biurze zawodów podpisaną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w Garmin Fishing Series wraz z oświadczeniem o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w nich i zgodę na powierzenie opieki nad ich dzieckiem kapitanowi danego Teamu (Regulamin pkt VI).
  3. Pakiet startowy, identyfikator i kartę startową i chip do pomiaru czasu odebrać można wyłącznie osobiście w biurze zawodów w godzinach wskazanych w programie imprezy.
  4. Pakiety, które nie zostaną odebrane w godzinach pracy Biura Zawodów, nie będą wydawane w innym terminie oraz nie będą rozsyłane w późniejszym czasie.  

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2017-2018 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl