Formularz zgłoszeniowy | Garmin Fishing Series

Formularz zgłoszeniowy

Rejestracja na zawody Garmin Fishing Series 2018 właśnie się rozpoczęła!

Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego co będzie jednoznaczne z utworzeniem konta zawodnika. Jeśli posiadasz już konto na www.startlist.pl, wystarczy się zalogować, a następnie kliknąć w menu „Zapisz się na zawody” i postępować zgodnie z poniższymi krokami. Posiadacze konta mają możliwość porównywania wyników, śledzenia statystyk, a także wygenerowania certyfikatu ukończenia zawodów po każdej imprezie. Jeśli pojawią się problemy z rejestracją na zawody prosimy o kontakt na mail biuro@startlist.pl.

Jak krok po kroku zapisać się na zawody?

  1. Kliknij na link kierujący do formularza zgłoszeniowego, a jeśli masz już konto na www.startlist.pl zaloguj się. W przypadku, gdy nie posiadasz konta należy wejść na www.startlist.pl i kliknąć przycisk „Utwórz konto i zapisz się na zawody”.
  2. Podczas tworzenia konta w formularzu zgłoszeniowym uzupełnij wymagane dane osobowe Kapitana Teamu lub osoby startującej na Kajaku i naciśnij przycisk „Następny krok”.
  3. Wybierz z listy imprez zawody „Garmin Fishing Series 2018”, a następnie kliknij przycisk ZAPISZ SIĘ, a zostaniesz przekierowany do sekcji z możliwością wyboru zapisu dla 2-osobowego Teamu lub zawodników startujących na kajakach.
  4. Wybierz rodzaj rywalizacji w jakiej chcesz wystartować (Team lub Kayak) i zaznacz checkbox TAK, a w przypadku Teamu dodatkowo uzupełnij dane drugiego zawodnika i zatwierdź wymagane regulaminy i oświadczenia.
  5. Po wybraniu imprez, na których chcesz wystartować naciśnij przycisk “Zapisz się na wybrane zawody”.
  6. Po wciśnięciu przycisku, Twoje nazwisko ukaże się na liście startowej, a na mail przyjdzie wiadomość potwierdzająca zgłoszenie do zawodów.
  7. Ureguluj opłatę startową przez system płatności PayU lub tradycyjnym przelewem w terminie do 7 dni od momentu zgłoszenia się na wybrane zawody.
  8. Numer startowy zostanie nadany automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na konto podane w mailu.

Podziel się!

Udostępnij ten tekst znajomym, prześlij mailem lub zapisz/wydrukuj ku pamięci

Polityka Prywatności
(c) 2017-2018 Labosport   |   wykonanie: sportsBRND.pl